Страст за подобра перење

Great Place to Laundry

Одлично место за да добивате нега

  • GC

Лабораторија Место
Во Перење пракса

Maxsee биолошки технологија копродукции, Ltd е основана во 2002 година, кој се наоѓа во градот Huizhou, провинцијата Гуангдонг. Ние сме специјализирани за развој и производство на перење капсули и разни видови на чистење детергент.

Имаме R & D тим, формиран од страна на професионалци со повеќе од 20 години-искуство. Во областа, нашиот процес на контрола на квалитетот е многу строга. Оваа е да се гарантира квалитетот на нашите производи. Ние го поминале ISO9001-2015. Ние обезбедуваме ОЕМ и ODM услуга на врвот 500 претпријатија и познати домашни брендови. Во моментов, ние произведуваме перење еден парчиња, како и нашите патент детергенти дизајн на производи.

Контактирајте не за повеќе информации или да се резервира закажете состанок
Научи повеќе
WhatsApp Онлајн Chat!