Një pasion për lavanderi më të mirë

Great Place to Laundry

Vend i madh për të marrë kujdes

  • GC

Laboratori Vendi
në praktikë Laundry

Maxsee biologjike Teknologjia Co, Ltd, është themeluar në vitin 2002, gjendet në qytetin Huizhou, Guangdong Province. Ne jemi të specializuar në zhvillimin dhe prodhimin kapsula lavanderi dhe lloje të ndryshme të pastrimit pastrues.

Ne kemi një R & D ekipi formuar nga profesionistë me përvojë më shumë se 20 vjetësh-. Në fushën, procesin tonë të kontrollit të cilësisë është shumë i rreptë. Kjo është për të garantuar cilësinë e produkteve tona. Ne kemi kaluar ISO9001-2015. Ne ofrojmë OEM dhe shërbim ODM në krye 500 ndërmarrjeve dhe markave të famshme të brendshme. Në momentin, ne prodhojmë pods lavanderi të vetme, si dhe patentë detergjentë tonë të produktit dizajn.

Na kontaktoni për më shumë informacion ose të rezervoni një takim
Mëso më shumë
WhatsApp Online Chat!